B43601A2158M
Tuote-esittely
Osa numero: B43601A2158M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: B43601A2158M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
  • Viesti
B43601A2158M: n tekniset tiedot
Osa numero B43601A2158M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18653 pcs Tietolomake B43601A2158M.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja B43601 Ripple Current @ Low Frequency 3.81A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43601A2158M0 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 90 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 65 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 65 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1500µF
Liittyvät tuotteet
B43601A2158M67
B43601A2158M67
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Varastossa: 18816 pcs
ladata: B43601A2158M67.pdf
RFQ
B43601A2158M62
B43601A2158M62
valmistajat: EPCOS
Varastossa: 18380 pcs
ladata: B43601A2158M62.pdf
RFQ
B43601A2128M82
B43601A2128M82
Kuvaus: CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
ladata: B43601A2128M82.pdf
B43601A2158M87
B43601A2158M87
ladata: B43601A2158M87.pdf
B43601A2128M60
B43601A2128M60
ladata: B43601A2128M60.pdf
B43601A2158M80
B43601A2158M80
ladata: B43601A2158M80.pdf
B43601A2158M82
B43601A2158M82