B43601A2687M
Tuote-esittely
Osa numero: B43601A2687M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: B43601A2687M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
  • Viesti
B43601A2687M: n tekniset tiedot
Osa numero B43601A2687M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 31381 pcs Tietolomake B43601A2687M.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja B43601 Ripple Current @ Low Frequency 2.28A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43601A2687M0 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 190 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 140 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 140 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 680µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43601A2687M62
B43601A2687M62
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Varastossa: 31627 pcs
ladata: B43601A2687M62.pdf
RFQ
B43601A2567M67
B43601A2567M67
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Varastossa: 36634 pcs
ladata: B43601A2567M67.pdf
RFQ
B43601A2687M80
B43601A2687M80
ladata: B43601A2687M80.pdf
B43601A2567M80
B43601A2567M80
ladata: B43601A2567M80.pdf
B43601A2567M62
B43601A2567M62
ladata: B43601A2567M62.pdf
B43601A2687M60
B43601A2687M60
ladata: B43601A2687M60.pdf
B43601A2567M82
B43601A2567M82
ladata: B43601A2567M82.pdf
B43601A2567M87
B43601A2567M87
ladata: B43601A2567M87.pdf
B43601A2687M67
B43601A2687M67
ladata: B43601A2687M67.pdf
B43601A2687M82
B43601A2687M82
ladata: B43601A2687M82.pdf
B43601A2687M87
B43601A2687M87
ladata: B43601A2687M87.pdf
B43601A2567M60
B43601A2567M60
ladata: B43601A2567M60.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna