B43601A5157M
Tuote-esittely
Osa numero: B43601A5157M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
lomakkeissa: B43601A5157M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
  • Viesti
B43601A5157M: n tekniset tiedot
Osa numero B43601A5157M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 35768 pcs Tietolomake B43601A5157M.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja B43601 Ripple Current @ Low Frequency 1.17A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43601A5157M0 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 1.02 Ohms
Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 720 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 720 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 150µF
Liittyvät tuotteet
B43601A5127M87
B43601A5127M87
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 27257 pcs
ladata: B43601A5127M87.pdf
RFQ
B43601A5157M82
B43601A5157M82
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 28073 pcs
ladata: B43601A5157M82.pdf
RFQ
B43601A5127M67
B43601A5127M67
ladata: B43601A5127M67.pdf
B43601A5127M62
B43601A5127M62
ladata: B43601A5127M62.pdf
B43601A5157M62
B43601A5157M62
ladata: B43601A5157M62.pdf
B43601A5127M80
B43601A5127M80
ladata: B43601A5127M80.pdf
B43601A5157M60
B43601A5157M60
ladata: B43601A5157M60.pdf
B43601A5157M80
B43601A5157M80
ladata: B43601A5157M80.pdf
B43601A5127M060
B43601A5127M060
ladata: B43601A5127M060.pdf
B43601A5157M67
B43601A5157M67
ladata: B43601A5157M67.pdf
B43601A5157M87
B43601A5157M87
ladata: B43601A5157M87.pdf
B43601A5127M82
B43601A5127M82
ladata: B43601A5127M82.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna