B43601A5567M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43601A5567M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
lomakkeissa: B43601A5567M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
  • Viesti
B43601A5567M: n tekniset tiedot
Osa numero B43601A5567M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11988 pcs Tietolomake B43601A5567M.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja B43601 Ripple Current @ Low Frequency 3.01A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43601A5567M0 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 280 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 190 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 190 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 560µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43601A5567M67
B43601A5567M67
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 11441 pcs
ladata: B43601A5567M67.pdf
RFQ
B43601A5477M87
B43601A5477M87
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 11717 pcs
ladata: B43601A5477M87.pdf
RFQ
B43601A5567M60
B43601A5567M60
ladata: B43601A5567M60.pdf
B43601A5477M82
B43601A5477M82
ladata: B43601A5477M82.pdf
B43601A5567M82
B43601A5567M82
ladata: B43601A5567M82.pdf
B43601A5477M62
B43601A5477M62
ladata: B43601A5477M62.pdf
B43601A5477M60
B43601A5477M60
ladata: B43601A5477M60.pdf
B43601A5567M80
B43601A5567M80
ladata: B43601A5567M80.pdf
B43601A5567M87
B43601A5567M87
ladata: B43601A5567M87.pdf
B43601A5477M67
B43601A5477M67
ladata: B43601A5477M67.pdf
B43601A5477M80
B43601A5477M80
ladata: B43601A5477M80.pdf
B43601A5567M62
B43601A5567M62
ladata: B43601A5567M62.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna