B43601A9397M
Tuote-esittely
Osa numero: B43601A9397M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
lomakkeissa: B43601A9397M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
  • Viesti
B43601A9397M: n tekniset tiedot
Osa numero B43601A9397M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 20212 pcs Tietolomake B43601A9397M.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja B43601 Ripple Current @ Low Frequency 2.08A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43601A9397M0 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 380 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 280 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 280 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 390µF
Liittyvät tuotteet
B43601A9337M62
B43601A9337M62
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Varastossa: 21755 pcs
ladata: B43601A9337M62.pdf
RFQ
B43601A9337M80
B43601A9337M80
valmistajat: EPCOS
Varastossa: 22941 pcs
ladata: B43601A9337M80.pdf
RFQ
B43601A9397M80
B43601A9397M80
Kuvaus: CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
ladata: B43601A9397M80.pdf
B43601A9397M62
B43601A9397M62
ladata: B43601A9397M62.pdf
B43601A9397M87
B43601A9397M87
ladata: B43601A9397M87.pdf
B43601A9337M67
B43601A9337M67
ladata: B43601A9337M67.pdf
B43601A9337M87
B43601A9337M87
ladata: B43601A9337M87.pdf
B43601A9397M67
B43601A9397M67
ladata: B43601A9397M67.pdf
B43601A9337M60
B43601A9337M60
ladata: B43601A9337M60.pdf
B43601A9337M82
B43601A9337M82
ladata: B43601A9337M82.pdf
B43601A9397M82
B43601A9397M82
ladata: B43601A9397M82.pdf
B43601A9397M60
B43601A9397M60
ladata: B43601A9397M60.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna