B43601A9477M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43601A9477M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
lomakkeissa: B43601A9477M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
  • Viesti
B43601A9477M: n tekniset tiedot
Osa numero B43601A9477M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17245 pcs Tietolomake B43601A9477M.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja B43601 Ripple Current @ Low Frequency 2.33A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43601A9477M0 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 320 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 230 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 230 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 470µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43601A9397M80
B43601A9397M80
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Varastossa: 19449 pcs
ladata: B43601A9397M80.pdf
RFQ
B43601A9397M82
B43601A9397M82
valmistajat: EPCOS
Varastossa: 19361 pcs
ladata: B43601A9397M82.pdf
RFQ
B43601A9477M87
B43601A9477M87
Kuvaus: CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
ladata: B43601A9477M87.pdf
B43601A9397M67
B43601A9397M67
ladata: B43601A9397M67.pdf
B43601A9397M87
B43601A9397M87
ladata: B43601A9397M87.pdf
B43601A9477M67
B43601A9477M67
ladata: B43601A9477M67.pdf
B43601A9477M62
B43601A9477M62
ladata: B43601A9477M62.pdf
B43601A9477M60
B43601A9477M60
ladata: B43601A9477M60.pdf
B43601A9477M82
B43601A9477M82
ladata: B43601A9477M82.pdf
B43601A9477M80
B43601A9477M80
ladata: B43601A9477M80.pdf
B43601A9397M62
B43601A9397M62
ladata: B43601A9397M62.pdf
B43601A9397M60
B43601A9397M60
ladata: B43601A9397M60.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna