B43601B2477M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43601B2477M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: B43601B2477M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
  • Viesti
B43601B2477M: n tekniset tiedot
Osa numero B43601B2477M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 37425 pcs Tietolomake B43601B2477M.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja B43601 Ripple Current @ Low Frequency 1.75A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43601B2477M0 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 280 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 200 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 200 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 470µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43601B2477M80
B43601B2477M80
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Varastossa: 29663 pcs
ladata: B43601B2477M80.pdf
RFQ
B43601B2477M62
B43601B2477M62
valmistajat: EPCOS
Varastossa: 40411 pcs
ladata: B43601B2477M62.pdf
RFQ
B43601B2477M67
B43601B2477M67
ladata: B43601B2477M67.pdf
B43601B2188M67
B43601B2188M67
Kuvaus: CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
ladata: B43601B2188M67.pdf
B43601B2188M87
B43601B2188M87
ladata: B43601B2188M87.pdf
B43601B2477M82
B43601B2477M82
ladata: B43601B2477M82.pdf
B43601B2477M60
B43601B2477M60
ladata: B43601B2477M60.pdf
B43601B2188M62
B43601B2188M62
ladata: B43601B2188M62.pdf
B43601B2477M87
B43601B2477M87