B43601B2567M
Tuote-esittely
Osa numero: B43601B2567M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: B43601B2567M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
  • Viesti
B43601B2567M: n tekniset tiedot
Osa numero B43601B2567M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 38886 pcs Tietolomake B43601B2567M.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja B43601 Ripple Current @ Low Frequency 1.99A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43601B2567M0 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 240 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 170 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 170 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 560µF