B43601B5157M
Tuote-esittely
Osa numero: B43601B5157M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
lomakkeissa: B43601B5157M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
  • Viesti
B43601B5157M: n tekniset tiedot
Osa numero B43601B5157M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34081 pcs Tietolomake B43601B5157M.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja B43601 Ripple Current @ Low Frequency 1.18A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43601B5157M0 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 1.02 Ohms
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 720 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 720 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 150µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43601B5157M82
B43601B5157M82
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 28970 pcs
ladata: B43601B5157M82.pdf
RFQ
B43601B5157M67
B43601B5157M67
valmistajat: EPCOS
Varastossa: 29113 pcs
ladata: B43601B5157M67.pdf
RFQ
B43601B5127M87
B43601B5127M87
Kuvaus: CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
ladata: B43601B5127M87.pdf
B43601B5127M82
B43601B5127M82
ladata: B43601B5127M82.pdf
B43601B5157M87
B43601B5157M87
ladata: B43601B5157M87.pdf
B43601B5157M80
B43601B5157M80
ladata: B43601B5157M80.pdf
B43601B5127M80
B43601B5127M80
ladata: B43601B5127M80.pdf
B43601B5157M60
B43601B5157M60
ladata: B43601B5157M60.pdf
B43601B5157M62
B43601B5157M62