B43601B5477M62
Tuote-esittely
Osa numero: B43601B5477M62
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
lomakkeissa: B43601B5477M62.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
  • Viesti
B43601B5477M62: n tekniset tiedot
Osa numero B43601B5477M62 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8080 pcs Tietolomake B43601B5477M62.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja B43601 Ripple Current @ Low Frequency 2.5A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Muut nimet B43601B5477M062 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 330 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 230 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 230 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 470µF