B43601C9277M
Tuote-esittely
Osa numero: B43601C9277M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
lomakkeissa: B43601C9277M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
  • Viesti
B43601C9277M: n tekniset tiedot
Osa numero B43601C9277M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 22330 pcs Tietolomake B43601C9277M.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja B43601 Ripple Current @ Low Frequency 1.58A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43601C9277M0 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 550 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 400 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 400 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 270µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43601C9227M82
B43601C9227M82
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Varastossa: 22434 pcs
ladata: B43601C9227M82.pdf
RFQ
B43601C9277M62
B43601C9277M62
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Varastossa: 24964 pcs
ladata: B43601C9277M62.pdf
RFQ
B43601C9277M80
B43601C9277M80
ladata: B43601C9277M80.pdf
B43601C9277M82
B43601C9277M82
ladata: B43601C9277M82.pdf
B43601C9227M80
B43601C9227M80
ladata: B43601C9227M80.pdf
B43601C9277M87
B43601C9277M87
ladata: B43601C9277M87.pdf
B43601C9277M67
B43601C9277M67