B43601E2158M
Tuote-esittely
Osa numero: B43601E2158M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
lomakkeissa: B43601E2158M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
  • Viesti
B43601E2158M: n tekniset tiedot
Osa numero B43601E2158M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11630 pcs Tietolomake B43601E2158M.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja B43601 Ripple Current @ Low Frequency 4.18A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43601E2158M0 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 85 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 60 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 60 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1500µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43601E2128M67
B43601E2128M67
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Varastossa: 13126 pcs
ladata: B43601E2128M67.pdf
RFQ
B43601E2128M60
B43601E2128M60
valmistajat: EPCOS
Varastossa: 13793 pcs
ladata: B43601E2128M60.pdf
RFQ
B43601E2158M67
B43601E2158M67
Kuvaus: CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
ladata: B43601E2158M67.pdf
B43601E2128M62
B43601E2128M62
ladata: B43601E2128M62.pdf
B43601E2158M82
B43601E2158M82
ladata: B43601E2158M82.pdf
B43601E2158M87
B43601E2158M87
ladata: B43601E2158M87.pdf
B43601E2128M87
B43601E2128M87
ladata: B43601E2128M87.pdf
B43601E2158M62
B43601E2158M62
ladata: B43601E2158M62.pdf
B43601E2128M80
B43601E2128M80
ladata: B43601E2128M80.pdf
B43601E2158M80
B43601E2158M80
ladata: B43601E2158M80.pdf
B43601E2158M60
B43601E2158M60
ladata: B43601E2158M60.pdf
B43601E2128M82
B43601E2128M82
ladata: B43601E2128M82.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna