B43634C5337M062
Tuote-esittely
Osa numero: B43634C5337M062
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP-IN
lomakkeissa: B43634C5337M062.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
  • Viesti
B43634C5337M062: n tekniset tiedot
Osa numero B43634C5337M062 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP-IN Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 17792 pcs Tietolomake B43634C5337M062.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja B43634 Ripple Current @ Low Frequency 2.1A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Muut nimet B43634C5337M 62
B43634C5337M62
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 340 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 340 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose