| Osa numero | B43640B5477M007 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS-yhteensopiva |
| Saatavana oleva määrä | 16383 pcs | Tietolomake | B43640B5477M007.pdf |
| Jännite - Rated | 450V | Toleranssi | ±20% |
| Surface Mount Land Koko | - | Koko / Dimension | - |
| Sarja | B43640 | Ripple Current @ Low Frequency | 1.87A @ 100Hz |
| Arvioinnit | - | Polarisaatio | Polar |
| Pakkaus | Bulk | Pakkaus / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Muut nimet | B43640B5477M 7 B43640B5477M 7 B43640B5477M7 |
Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi | Through Hole | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C | Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | impedanssi | 330 mOhms |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | ESR (Equivalent Series Resistance) | 220 mOhm @ 100Hz |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 220 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C | kapasitanssi | 470µF |