B43699C5336Q
Tuote-esittely
Osa numero: B43699C5336Q
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 33UF 450V AXIAL
lomakkeissa: B43699C5336Q.pdf
  • Viesti
B43699C5336Q: n tekniset tiedot
Osa numero B43699C5336Q Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 33UF 450V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3355 pcs Tietolomake B43699C5336Q.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi -10%, +30%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia x 1.181" L (18.00mm x 30.00mm)
Sarja B43699 Ripple Current @ High Frequency 1.06A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 1.3 Ohms Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.1 Ohm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 3.1 Ohm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 33µF Sovellukset General Purpose