B43821F2474M
Tuote-esittely
Osa numero: B43821F2474M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 0.47UF 20% 250V RADIAL
lomakkeissa: B43821F2474M.pdf
  • Viesti
B43821F2474M: n tekniset tiedot
Osa numero B43821F2474M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 0.47UF 20% 250V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6913 pcs Tietolomake B43821F2474M.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja B43821 Ripple Current @ Low Frequency 15mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B43821F2474M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 395 Ohm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 395 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 0.47µF Sovellukset General Purpose