B43858C4335M8
EPCOSEPCOS
B43858C4335M8 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43858C4335M8
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL
lomakkeissa: B43858C4335M8.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
  • Viesti
B43858C4335M8: n tekniset tiedot
Osa numero B43858C4335M8 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 444354 pcs Tietolomake B43858C4335M8.pdf
Jännite - Rated 350V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja B43858 Ripple Current @ High Frequency 130mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B43858C4335M008 Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 3.3µF Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43858C4336M9
B43858C4336M9
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Varastossa: 126015 pcs
ladata: B43858C4336M9.pdf
RFQ
B43858C4225M8
B43858C4225M8
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL
Varastossa: 390147 pcs
ladata: B43858C4225M8.pdf
RFQ
B43858C4335M
B43858C4335M