B43867A1107M
Tuote-esittely
Osa numero: B43867A1107M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
lomakkeissa: B43867A1107M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
B43867A1107M: n tekniset tiedot
Osa numero B43867A1107M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 133659 pcs Tietolomake B43867A1107M.pdf
Jännite - Rated 160V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja B43867 Ripple Current @ Low Frequency 450mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B43867A1107M000 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 140°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 140°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset General Purpose