B43867A2336M
Tuote-esittely
Osa numero: B43867A2336M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL
lomakkeissa: B43867A2336M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
B43867A2336M: n tekniset tiedot
Osa numero B43867A2336M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 168825 pcs Tietolomake B43867A2336M.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja B43867 Ripple Current @ Low Frequency 225mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 337mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B43867A2336M000
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 140°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 140°C kapasitanssi 33µF