B43888C1337M
Tuote-esittely
Osa numero: B43888C1337M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
lomakkeissa: B43888C1337M.pdf
  • Viesti
B43888C1337M: n tekniset tiedot
Osa numero B43888C1337M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3097 pcs Tietolomake B43888C1337M.pdf
Jännite - Rated 160V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.787" Dia (20.00mm)
Sarja B43888 Ripple Current @ High Frequency 3.2A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B43888C1337M000 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose