B43888C4475M
Tuote-esittely
Osa numero: B43888C4475M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL
lomakkeissa: B43888C4475M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
  • Viesti
B43888C4475M: n tekniset tiedot
Osa numero B43888C4475M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 325239 pcs Tietolomake B43888C4475M.pdf
Jännite - Rated 350V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja B43888 Ripple Current @ High Frequency 150mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B43888C4475M000 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
kapasitanssi 4.7µF Sovellukset General Purpose