B43888C9156M
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
EPCOS (TDK)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43888C9156M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 15UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: B43888C9156M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
B43888C9156M: n tekniset tiedot
Osa numero B43888C9156M Valmistaja EPCOS (TDK)
Kuvaus CAP ALUM 15UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 161715 pcs Tietolomake B43888C9156M.pdf
Toleranssi 15µF Surface Mount Land Koko 0.197" (5.00mm)
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja B43888
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
ripple Current Polar Polarisaatio Radial, Can
Pitch - Liitin 400V Pakkaus / Case -
Muut nimet B43888C9156M000 Käyttölämpötila -
Lukumäärä Kondensaattorit 550mA @ 100kHz Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero B43888C9156M
Lifetime @ Temp. - impedanssi -
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) Laajennettu kuvaus 15µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP ALUM 15UF 20% 400V RADIAL