B43888C9476M
Tuote-esittely
Osa numero: B43888C9476M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: B43888C9476M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1200 pcs
  • Viesti
B43888C9476M: n tekniset tiedot
Osa numero B43888C9476M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 62869 pcs Tietolomake B43888C9476M.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja B43888 Ripple Current @ High Frequency 1.2A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B43888C9476M000 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
kapasitanssi 47µF Sovellukset General Purpose