B43890A4686M
Tuote-esittely
Osa numero: B43890A4686M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL
lomakkeissa: B43890A4686M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1200 pcs
  • Viesti
B43890A4686M: n tekniset tiedot
Osa numero B43890A4686M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 38902 pcs Tietolomake B43890A4686M.pdf
Jännite - Rated 350V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja B43890 Ripple Current @ High Frequency 1.379A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B43890A4686M000 Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 68µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 68µF Sovellukset General Purpose