B43896C2336M
Tuote-esittely
Osa numero: B43896C2336M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
lomakkeissa: B43896C2336M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
B43896C2336M: n tekniset tiedot
Osa numero B43896C2336M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 99910 pcs Tietolomake B43896C2336M.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja B43896 Ripple Current @ High Frequency 730mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B43896C2336M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 284 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 297 mOhm @ 10kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 297 mOhm @ 10kHz 4000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 33µF