B57211P0200M351
EPCOSEPCOS
B57211P0200M351 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B57211P0200M351
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus ICL 20 OHM 20% 3A 13MM
lomakkeissa: B57211P0200M351.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
B57211P0200M351: n tekniset tiedot
Osa numero B57211P0200M351 Valmistaja EPCOS
Kuvaus ICL 20 OHM 20% 3A 13MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 234999 pcs Tietolomake B57211P0200M351.pdf
Toleranssi ±20% Sarja P11
R @ Nykyinen 380 mOhms R 25 ° C 20 Ohms
Pakkaus Tape & Reel (TR) Muut nimet B57211P 200M 351
B57211P200M351
B57211P200M351-ND
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Halkaisija 0.51" (13mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Inrush Current Limiter 20 Ohms ±20% 3A 0.51" (13mm) Nykyinen - Steady State Max 3A