B57364S100M
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
B57364S100M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B57364S100M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus ICL 10 OHM 20% 7.5A 21MM
lomakkeissa: B57364S100M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
B57364S100M: n tekniset tiedot
Osa numero B57364S100M Valmistaja EPCOS (TDK)
Kuvaus ICL 10 OHM 20% 7.5A 21MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 37121 pcs Tietolomake B57364S100M.pdf
Jännite - Kiinnitys - Surface Mount Land Koko 0.295" (7.50mm)
Koko, Mukana 0.825" (21mm) Sarja -
RoHS-tila Bulk R @ Nykyinen 7.5A
Muut nimet 495-2112
B57364S 100 M
B57364S 100M
B57364S0100M000
B57364S100M-ND
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero B57364S100M Laajennettu kuvaus Inrush Current Limiter 10 Ohm Ohm ±20% 0.825" (21mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus ICL 10 OHM 20% 7.5A 21MM
Nykyinen - Steady State Max 10 Ohm Hyväksynnät UL