B57550G0502F002
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B57550G0502F002
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus THERMISTOR NTC 5KOHM 3480K BEAD
lomakkeissa: B57550G0502F002.pdf
  • Viesti
B57550G0502F002: n tekniset tiedot
Osa numero B57550G0502F002 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 5KOHM 3480K BEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 35975 pcs Tietolomake B57550G0502F002.pdf
Sarja - Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 5k
Resistance Tolerance ±1% Virta - Max 32mW
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Bead, Glass
Muut nimet B57550G 502F 2
B57550G502F2
B57550G502F2-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Pituus - johdinkonfiguraatiot 2.80" (71.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant