B57560K493A1
EPCOSEPCOS
B57560K493A1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B57560K493A1
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus THERM NTC 3.3MOHM FLANGE MOUNT
lomakkeissa: 1.B57560K493A1.pdf2.B57560K493A1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
B57560K493A1: n tekniset tiedot
Osa numero B57560K493A1 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERM NTC 3.3MOHM FLANGE MOUNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14346 pcs Tietolomake 1.B57560K493A1.pdf2.B57560K493A1.pdf
Sarja - Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 3.3M
Resistance Tolerance ±2.5% Virta - Max 50mW
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Flange Mount
Muut nimet 495-6711
B57560K 493A 1
B57560K493A1-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Pituus - johdinkonfiguraatiot - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus NTC Thermistor 3.3M Flange Mount B25 / 85 -
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 -
B Value Tolerance ±2%