B57861S0502F045
EPCOSEPCOS
B57861S0502F045 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B57861S0502F045
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K BEAD
lomakkeissa: B57861S0502F045.pdf
  • Viesti
B57861S0502F045: n tekniset tiedot
Osa numero B57861S0502F045 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K BEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 59790 pcs Tietolomake B57861S0502F045.pdf
Sarja B57861S Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 5k
Resistance Tolerance ±1% Virta - Max 60mW
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Bead
Muut nimet B57861S 502F 45
B57861S502F45
B57861S502F45-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Asennustyyppi Free Hanging Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Pituus - johdinkonfiguraatiot - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus NTC Thermistor 5k Bead B25 / 85 -
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 3988K B0 / 50 -
B Value Tolerance ±1%