B57862S282F40
EPCOSEPCOS
B57862S282F40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B57862S282F40
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus THERM NTC 2.8KOHM 3988K BEAD
lomakkeissa: B57862S282F40.pdf
  • Viesti
B57862S282F40: n tekniset tiedot
Osa numero B57862S282F40 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERM NTC 2.8KOHM 3988K BEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2863 pcs Tietolomake B57862S282F40.pdf
Sarja - Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 2.8k
Resistance Tolerance ±1% Virta - Max 60mW
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Bead
Muut nimet 495-2167
B57862S 282F 40
B57862S0282F040
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Asennustyyppi Free Hanging Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Pituus - johdinkonfiguraatiot 1.44" (36.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus NTC Thermistor 2.8k Bead B25 / 85 -
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 3988K B0 / 50 -
B Value Tolerance ±1%