B57863S0502F040
EPCOSEPCOS
B57863S0502F040 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B57863S0502F040
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K BEAD
lomakkeissa: B57863S0502F040.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
B57863S0502F040: n tekniset tiedot
Osa numero B57863S0502F040 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K BEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 22156 pcs Tietolomake B57863S0502F040.pdf
Sarja - Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 5k
Resistance Tolerance - Virta - Max 60mW
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Bead
Muut nimet 495-2152
B57863S 502F 40
B57863S502F40
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Asennustyyppi Free Hanging Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Pituus - johdinkonfiguraatiot 1.48" (37.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant