B57864S0502F040
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B57864S0502F040
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K BEAD
lomakkeissa: B57864S0502F040.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
B57864S0502F040: n tekniset tiedot
Osa numero B57864S0502F040 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K BEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 67682 pcs Tietolomake B57864S0502F040.pdf
Sarja - Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 5k
Resistance Tolerance ±1% Virta - Max 60mW
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Bead, Glass
Muut nimet B57864S 502F 40
B57864S502F40
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Pituus - johdinkonfiguraatiot 1.71" (43.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus NTC Thermistor 5k Bead, Glass B25 / 85 -
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 3988K B0 / 50 -
B Value Tolerance ±1%