B58623K0510A017
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B58623K0510A017
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus PRESSURE SENSOR AUS 1.000 KC V4
lomakkeissa: B58623K0510A017.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
15 pcs
  • Viesti
B58623K0510A017: n tekniset tiedot
Osa numero B58623K0510A017 Valmistaja EPCOS
Kuvaus PRESSURE SENSOR AUS 1.000 KC V4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1101 pcs Tietolomake B58623K0510A017.pdf
Jännite - Supply 4.75 V ~ 5.5 V päättyminen Style Solder Pad
Sarja CAU-T paine Type Sealed Gauge
Portti tyyli Threaded Port Size Male - M5
Pakkaus / Case Module lähtö Tyyppi Analog Voltage
ulostulo 0.5 V ~ 4.5 V Muut nimet B58623K 510A 17
B58623K510A17
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Käyttöpaine 14.5 PSI (100 kPa)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin paine 21.76 PSI (150 kPa)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Temperature Compensated
Yksityiskohtainen kuvaus Pressure Sensor 14.5 PSI (100 kPa) Sealed Gauge Male - M5 0.5 V ~ 4.5 V Module tarkkuus ±2%