B59008C0100A040
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B59008C0100A040
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus THERMISTOR PTC 250 OHM RADIAL
lomakkeissa: B59008C0100A040.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
B59008C0100A040: n tekniset tiedot
Osa numero B59008C0100A040 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR PTC 250 OHM RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 133720 pcs Tietolomake B59008C0100A040.pdf
Toimittaja Device Package - Sarja -
Resistance Tolerance - Vastus @ 25 ° C 250 Ohms
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet B59008C 100A 40
B59008C100A40
B59008C100A40-ND
Käyttölämpötila 90°C ~ 160°C
Asennustyyppi PCB, Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus PTC Thermistor 250 Ohms Radial