B59100C0120A070
EPCOSEPCOS
B59100C0120A070 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B59100C0120A070
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL
lomakkeissa: B59100C0120A070.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
B59100C0120A070: n tekniset tiedot
Osa numero B59100C0120A070 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 150369 pcs Tietolomake B59100C0120A070.pdf
Toimittaja Device Package - Sarja B59100
Resistance Tolerance - Vastus @ 25 ° C 100 Ohms
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet B59100C 120A 70
B59100C120A70
B59100C120A70-ND
Käyttölämpötila 90°C ~ 150°C
Asennustyyppi PCB, Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus PTC Thermistor 100 Ohms Radial