B59770C0120A070
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B59770C0120A070
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus THERMISTOR PTC 70 OHM 25% DISC
lomakkeissa: B59770C0120A070.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
B59770C0120A070: n tekniset tiedot
Osa numero B59770C0120A070 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR PTC 70 OHM 25% DISC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 39770 pcs Tietolomake B59770C0120A070.pdf
Toimittaja Device Package - Sarja -
Resistance Tolerance ±25% Vastus @ 25 ° C 70 Ohms
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Disc, 13mm Dia x 7.5mm W
Muut nimet 495-76143
B59770C 120A 70
B59770C0120A070-ND
B59770C120A70
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus PTC Thermistor 70 Ohms Disc, 13mm Dia x 7.5mm W