B59870C0120A070
EPCOSEPCOS
B59870C0120A070 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B59870C0120A070
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus PTC RESET FUSE 265V 100MA RADIAL
lomakkeissa: B59870C0120A070.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
B59870C0120A070: n tekniset tiedot
Osa numero B59870C0120A070 Valmistaja EPCOS
Kuvaus PTC RESET FUSE 265V 100MA RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 47463 pcs Tietolomake B59870C0120A070.pdf
Jännite - Max 265V Tyyppi Ceramic
Paksuus (Max) - Koko / Dimension 0.354" Dia x 0.197" T (9.00mm x 5.00mm)
Sarja - Vastus - 25 ° C (tyypillinen) 25 Ohms
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet 495-2613
B59870C 120A 70