B59873C0120A051
EPCOSEPCOS
B59873C0120A051 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B59873C0120A051
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus PTC RESET FUSE 265V 70MA RADIAL
lomakkeissa: 1.B59873C0120A051.pdf2.B59873C0120A051.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
B59873C0120A051: n tekniset tiedot
Osa numero B59873C0120A051 Valmistaja EPCOS
Kuvaus PTC RESET FUSE 265V 70MA RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 133488 pcs Tietolomake 1.B59873C0120A051.pdf2.B59873C0120A051.pdf
Jännite - Max 265V Tyyppi Ceramic
Paksuus (Max) - Koko / Dimension 0.354" Dia x 0.197" T (9.00mm x 5.00mm)
Sarja - Vastus - 25 ° C (tyypillinen) 45 Ohms
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet B59873C 120A 51
B59873C120A51
B59873C120A51-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Ceramic PTC Resettable Fuse 265V 70mA Ih Through Hole Radial, Disc Nykyinen - Trip (It) 140mA
Nykyinen - Max 1A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 70mA