B59910C0120A070
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B59910C0120A070
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus THERMISTOR PTC 1.2 OHM 25% DISC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
B59910C0120A070: n tekniset tiedot
Osa numero B59910C0120A070 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR PTC 1.2 OHM 25% DISC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18362 pcs Tietolomake
Toimittaja Device Package - Sarja -
Resistance Tolerance ±25% Vastus @ 25 ° C 1.2 Ohms
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Disc, 26mm Dia x 3.5mm W
Muut nimet 495-75887
B59910C 120A 70
B59910C0120A070-ND
B59910C120A70
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus PTC Thermistor 1.2 Ohms Disc, 26mm Dia x 3.5mm W