B59975C0160A070
EPCOSEPCOS
B59975C0160A070 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B59975C0160A070
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus PTC RESET FUSE 20V 550MA RADIAL
lomakkeissa: 1.B59975C0160A070.pdf2.B59975C0160A070.pdf
  • Viesti
B59975C0160A070: n tekniset tiedot
Osa numero B59975C0160A070 Valmistaja EPCOS
Kuvaus PTC RESET FUSE 20V 550MA RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 63130 pcs Tietolomake 1.B59975C0160A070.pdf2.B59975C0160A070.pdf
Jännite - Max 20V Tyyppi Ceramic
Paksuus (Max) - Koko / Dimension 0.354" Dia x 0.138" T (9.00mm x 3.50mm)
Sarja - Vastus - 25 ° C (tyypillinen) 1.8 Ohms
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet 495-76405
B59975C 160A 70
B59975C0160A070-ND
B59975C160A70
B59975C160A70-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Ceramic PTC Resettable Fuse 20V 550mA Ih Through Hole Radial, Disc Nykyinen - Trip (It) 1.1A
Nykyinen - Max 3A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 550mA