B59985C0120A070
EPCOSEPCOS
B59985C0120A070 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B59985C0120A070
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus PTC RESET FUSE 30V 250MA RADIAL
lomakkeissa: 1.B59985C0120A070.pdf2.B59985C0120A070.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
B59985C0120A070: n tekniset tiedot
Osa numero B59985C0120A070 Valmistaja EPCOS
Kuvaus PTC RESET FUSE 30V 250MA RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 67970 pcs Tietolomake 1.B59985C0120A070.pdf2.B59985C0120A070.pdf
Jännite - Max 30V Tyyppi Ceramic
Paksuus (Max) - Koko / Dimension 0.256" Dia x 0.138" T (6.50mm x 3.50mm)
Sarja - Vastus - 25 ° C (tyypillinen) 4.6 Ohms
Arvioinnit AEC-Q200 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet 495-3904
B59985C 120A 70
B59985C0120A070-ND
B59985C120A70
B59985C120A70-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.394" (10.00mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Ceramic PTC Resettable Fuse 30V 250mA Ih Through Hole Radial, Disc Nykyinen - Trip (It) 500mA
Nykyinen - Max 1A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 250mA