B59995C0160A051
EPCOSEPCOS
B59995C0160A051 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B59995C0160A051
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus PTC RESET FUSE 20V 150MA RADIAL
lomakkeissa: 1.B59995C0160A051.pdf2.B59995C0160A051.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
B59995C0160A051: n tekniset tiedot
Osa numero B59995C0160A051 Valmistaja EPCOS
Kuvaus PTC RESET FUSE 20V 150MA RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 241073 pcs Tietolomake 1.B59995C0160A051.pdf2.B59995C0160A051.pdf
Jännite - Max 20V Tyyppi Ceramic
Paksuus (Max) - Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.138" T (4.00mm x 3.50mm)
Sarja - Vastus - 25 ° C (tyypillinen) 13 Ohms
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet B59995C 160A 51
B59995C160A51
B59995C160A51-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.295" (7.50mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Ceramic PTC Resettable Fuse 20V 150mA Ih Through Hole Radial, Disc Nykyinen - Trip (It) 300mA
Nykyinen - Max 700mA Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 150mA