B65541D0100A033
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B65541D0100A033
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FERRITE CORE P 100NH M33 2PCS
lomakkeissa: B65541D0100A033.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
B65541D0100A033: n tekniset tiedot
Osa numero B65541D0100A033 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FERRITE CORE P 100NH M33 2PCS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 86480 pcs Tietolomake B65541D0100A033.pdf
Leveys - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package P 14 x 8 Sarja B65541
Muut nimet B65541D 100A 33
B65541D100A33
B65541D100A33-ND
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Minimiytimen poikkileikkaus (Amin) mm² 20 materiaali M33
Pituus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Läpäisevyys (μi) 750 Induktanssi-tekijä (Al) 100nH
Korkeus 4.25mm aukko Gapped
Liitin tyyppi A Uncoated Tehollinen läpäisevyys (μe) 64
Tehollinen magneettinen äänenvoimakkuus (Ve) mm³ 500 Tehollinen pituus (mm) mm 20
Tehokas alue (Ae) mm² 25 Halkaisija 14.30mm