B65651D0100A033
EPCOSEPCOS
B65651D0100A033 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B65651D0100A033
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FERRITE CORE P 100NH M33 2PCS
lomakkeissa: B65651D0100A033.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
B65651D0100A033: n tekniset tiedot
Osa numero B65651D0100A033 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FERRITE CORE P 100NH M33 2PCS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 28981 pcs Tietolomake B65651D0100A033.pdf
Leveys - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package P 18 x 11 Sarja B65651
Muut nimet 495-5146
B65651D 100A 33
B65651D100A33
B65651D100A33-ND
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
materiaali M33 Pituus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Läpäisevyys (μi) 750
Induktanssi-tekijä (Al) 100nH Korkeus 5.30mm
aukko Gapped Liitin tyyppi A Uncoated
Tehollinen läpäisevyys (μe) 48 Tehollinen magneettinen äänenvoimakkuus (Ve) mm³ 1114
Tehollinen pituus (mm) mm 25.9 Tehokas alue (Ae) mm² 43
Halkaisija 18.40mm Core Tyyppi P (Pot Core)