B65713A0000R087
EPCOSEPCOS
B65713A0000R087 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B65713A0000R087
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FERRITE CORE PM 12UH N87 2PCS
lomakkeissa: B65713A0000R087.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
B65713A0000R087: n tekniset tiedot
Osa numero B65713A0000R087 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FERRITE CORE PM 12UH N87 2PCS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1271 pcs Tietolomake B65713A0000R087.pdf
Leveys - Toleranssi -20%, +30%
Toimittaja Device Package PM 87 x 70 Sarja B65713
Muut nimet 495-75896
B65713A R 87
B65713AR87
B65713AR87-ND
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Minimiytimen poikkileikkaus (Amin) mm² 700 materiaali N87
Pituus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Läpäisevyys (μi) 2200 Induktanssi-tekijä (Al) 12µH
Korkeus 35.00mm aukko Ungapped
Liitin tyyppi A Uncoated Tehollinen läpäisevyys (μe) 1530
Tehollinen magneettinen äänenvoimakkuus (Ve) mm³ 133000 Tehollinen pituus (mm) mm 146
Tehokas alue (Ae) mm² 910 Halkaisija 87.00mm