B65805C0100A033
EPCOSEPCOS
B65805C0100A033 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B65805C0100A033
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FERRITE CORE RM 100NH M33 2PCS
lomakkeissa: B65805C0100A033.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
B65805C0100A033: n tekniset tiedot
Osa numero B65805C0100A033 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FERRITE CORE RM 100NH M33 2PCS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 118097 pcs Tietolomake B65805C0100A033.pdf
Leveys 6.80mm Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package RM 5 Sarja B65805
Muut nimet 495-76948-3
B65805C 100A 33
B65805C0100A033-ND
B65805C100A33
B65805C100A33-ND
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
materiaali M33 Pituus 14.60mm
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Läpäisevyys (μi) 750
Induktanssi-tekijä (Al) 100nH Korkeus 5.25mm