B65839A0200C045
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B65839A0200C045
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FERRITE CORE EP 200NH N45 2PCS
lomakkeissa: B65839A0200C045.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
  • Viesti
B65839A0200C045: n tekniset tiedot
Osa numero B65839A0200C045 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FERRITE CORE EP 200NH N45 2PCS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 301655 pcs Tietolomake B65839A0200C045.pdf
Leveys 6.50mm Toleranssi ±6%
Toimittaja Device Package EP 7 Sarja B65839
Muut nimet B65839A 200C 45
B65839A200C45
B65839A200C45-ND
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Minimiytimen poikkileikkaus (Amin) mm² 8.5 materiaali N45
Pituus 9.40mm Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Läpäisevyys (μi) 3800 Induktanssi-tekijä (Al) 200nH
Korkeus 3.75mm aukko Gapped