B65843A0200B045
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B65843A0200B045
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FERRITE CORE EP 200NH N45 2PCS
lomakkeissa: B65843A0200B045.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
B65843A0200B045: n tekniset tiedot
Osa numero B65843A0200B045 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FERRITE CORE EP 200NH N45 2PCS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 199492 pcs Tietolomake B65843A0200B045.pdf
Leveys 9.00mm Toleranssi ±4%
Toimittaja Device Package EP 13 Sarja B65843A
Muut nimet B65843A 200B 45
B65843A200B45
B65843A200B45-ND
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Minimiytimen poikkileikkaus (Amin) mm² 14.9 materiaali N45
Pituus 12.80mm Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Läpäisevyys (μi) 3800 Induktanssi-tekijä (Al) 200nH
Korkeus 6.50mm aukko Gapped