B72205S0251K111
EPCOSEPCOS
B72205S0251K111 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B72205S0251K111
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus VARISTOR 390V 400A DISC 5MM
lomakkeissa: B72205S0251K111.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
B72205S0251K111: n tekniset tiedot
Osa numero B72205S0251K111 Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 390V 400A DISC 5MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 164480 pcs Tietolomake B72205S0251K111.pdf
Varistorijännite (Typ) 390V Varistorin jännite (min) 351V
Varistorin jännite (maksimi) 429V Sarja StandarD
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Disc 5mm
Muut nimet 495-6549-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 320V
Suurin AC volttia 250V Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 8.2J Yksityiskohtainen kuvaus 390V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Nykyinen - Surge 400A Kapasitanssi @ Taajuus 65pF @ 1kHz